Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

4 komentarze

 1. Carrot pisze:

  Ławka Byków… zrzucić na nich napalm zanim wejdą w okres godowy i zaczną składać jaja. Nie chcę zaczynać tematu o męskości ( czy jej braku) w tradycyjnym rozumieniu tego słowa wśród współczesnych sportowców. Mniejsza z tym. Ale te jełopy są w PRACY! W pracy! A nie są baletnicami w teatrze Bolszoj żeby kręcić fikołki i mieć za to płacone.
  Niejaki Józek Korzeniowski świetnie opisał sytuację Bulls w ostatnich latach dwoma słowami: horror, horror!

  • Woy pisze:

   po ostatnich meczach – których chyba nie oglądałeś (?) i przy kontuzji Wade’a – ten zespół ma ikrę i pokazał ją w starciu z Cavs. Play off ciągle realne.

 2. Carrot pisze:

  Nie oglądałem na pewno, przy najwspanialszym kilkumiesięcznym dzieiciaczku na świecie każda minuta snu jest bezcenna, pozostają skróty, a i to nieregularnie ;)

  Wierzę, że pokazali ikrę, ale… kurcze… wyobrażasz sobie, żeby jakakolwiek ławka jeszcze 10 lat temu ( nie mówiąc już o latach 90.) zachowywała się w taki sposób?
  Kiedyś sport zwykł kształtować charaktery, a teraz jest Paul George i tańcząca ławka… Z Kobasem i Duncanem ( nie lubiłem go, ale szanowałem) naprawdę odeszła pewna era – nie tyle taktyczno/fizyczna co… kulturowa, mentalna?

  Teraz kibicuję Thibodeau i Stevensowi, oby im się wiodło :)

  • Woy pisze:

   Paul George dobry dowcip. Polecam wczorajszy insider. Btw.ja mam dwójkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *