Rozkład Jazdy – 13/02/2017

Mecz dnia: Oklahoma City Thunder (31-24) – Washington Wizards (32-21) – godz. 2.00

Russell Westbrook w ostatniej reklamie Foot Lockera.

Pozostałe spotkania:

Philadelphia 76ers (20-34) – Charlotte Hornets (24-30) – godz. 1.00

Center Sixers na piątkowym koncercie Meek Milla. Czo ten Joel?

San Anotnio Spurs (41-13) – Indiana Pacers (29-25) – godz. 1.00

Kawhi Leonard w każdym z trzech ostatnich spotkań rzuca minimum 30 punktów. W tym sezonie takich meczów miał już na koncie 18. Przez wcześniejsze 5 lat swojej kariery w NBA zaledwie 4.

Memhis Grizzlies (33-23) – Brooklyn Nets (9-45) – godz. 1.30

Marc Gasol i Brook Lopez to dwaj centrzy, którzy w tym sezonie dodali do swojego repertuaru rzut za trzy i co ciekawe są w tym całkiem skuteczni. Hiszpan trafia w tym sezonie z 39,9 proc. skutecznością oddając średnio 3,6 trójki na mecz. Center Nets spisuje się nieco gorzej, ponieważ trafia z 33,6 proc. skutecznością, ale też częściej próbuje swoich sił zza łuku – średnio 5,6 razy w meczu.

Orlando Magic (20-36) – Miami Heat (24-31) – godz. 1.30

Heat przegrali ostatnio z Sixers i przerwali swoją fantastyczną serię 13 wygranych z rzędu, ale dzięki niej wrócili do gry o play offy i tracą teraz 2 mecze do ósmych Pistons i siódmych Bulls.

Detroit Pistons (26-29) – Milwaukee Bucks (23-30) – godz. 2.00

Gdyby ktoś z Was chciał jakoś wesprzeć Jabariego Parkera w jego rehabilitacji i powrocie do zdrowia po kontuzji to może.

Boston Celtics (35-19) – Dallas Mavericks (22-32) – godz. 2.30

W ostatnim meczu Wesley Matthews trafił w jednej kwarcie cztery razy za trzy. W ostatnich 13 latach tylko jednemu zawodnikowi Mavs udała się podobna sztuka – Jose Calderonowi 14 grudnia 2013 roku w meczu z Bucks.

Los Angeles Clippers (33-21) – Utah Jazz (34-21) – godz. 3.00

Blake Griifin od momentu powrotu na parkiet – 24,1 punktów, 8,8 zbiórek, 5,3 asyst, 51,3 proc z gry. Poziom All-Star.

New Orleans Pelicans (21-34) – Phoenix Suns (17-38) – godz. 3.00