Enbiej Insider: Spoelstra oficjalnie z nowym kontraktem od Heat, Nets będą zainteresowani Otto Porterem

Miami Heat potwierdzili, że przedłużyli tego lata kontrakt z Erikiem Spoelstrą. W trakcie offseason pojawiały się o tym raporty, natomiast zespół dopiero teraz poinformował o parafowaniu nowej umowy. Spoelstra został zatrudniony jako pierwszy trener Heat w kwietniu 2008 roku, co czyni go (wspólnie z Rickiem Carlislem) drugim po Greggu Popovichu najdłużej urzędującym na swoim stanowisku trenerem w NBA. 46-latek pracuje w organizacji już od 22 lat i ma na swoim koncie trzy pierścienie mistrzowskie – dwa w roli pierwszego trenera (2012, 2013) oraz jeden w roli asystenta Pata Rileya (2006).
[źródło: Ramona Shelburne i Michael Wallace/ESPN]

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Brooklyn Nets będą tego lata zainteresowani podpisaniem kontraktu z Otto Porterem. Generalny menedżer Sean Marks już trzykrotnie próbował przejmować zastrzeżonych wolnych agentów innych drużyn (Tyler Johnson, Allen Crabbe i Donatas Motiejunas) i za każdym razem mu się to nie udawało. Bardzo możliwe, że w celu jak największego odstraszenia Washington Wizards od wyrównania tej oferty i pozyskania wreszcie młodego zawodnika, Nets zaproponują Porterowi maksymalne pieniądze.
[źródło: Brian Lewis/New York Post]

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

2 komentarze

  1. Michał Wróblewski pisze:

    Nets nie ma za bardzo wyjścia i każdemu zawodnikowi do wzięcia, który ma szansę stać się gwiazdą lub przynajmniej solidnym graczem 1 piątki będą proponować duże pieniądze. Akurat Tyler Johnson pokazuje e Miami, że może być wart tych pieniędzy. Otto też ma potencjał.

  2. gratek pisze:

    Nie rozumiem po co Brooklyn podbija innym organizacjom kontrakty za RFA. Jakaś forma złośliwości/zawiści za to, że wszystkie picki porozdawali?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *