Enbiej Insider: Zatrzymanie Hilla priorytetem Jazz

george hill

Utah Jazz uważają za ważniejsze przedłużenie kontraktu z Georgem Hillem niż z Derrickiem Favorsem. Zespół z Salt Lake City posiada wciąż ponad 13 milionów dolarów w cap space, przez co może zdecydować się na podpisanie nowej umowy z którymś z tej dwójki graczy jeszcze w trakcie sezonu. Jeśli nawet nie uda się dojść do porozumienia z Hillem już teraz, to Jazz uważają za priorytet podpisanie z nim nowej, wieloletniej umowy.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Chandler Parsons podpisałby tego lata wieloletnią umowę z Dallas Mavericks, nawet jeśli zaproponowaliby mu mniej niż 98 milionów dolarów, jakie dostał ostatecznie od Memphis Grizzlies. Zarząd klubu z Markiem Cubanem na czele, mając na uwadze jego wcześniejsze problemy z kontuzjami, nie chciał jednak ryzykować dania Parsonsowi aż 4-letniej umowy i ostatecznie zdecydował się na pozyskanie na podobnym kontrakcie Harrisona Barnesa.
[źródło: Tim MacMahon/ESPN]

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *