Enbiej Insider: Przyszłość Lawsona niepewna, kontuzja Pata Beverleya

Ty Lawson

Ty Lawson został wezwany na rozmowę przez Sacramento Kings po tym, jak nie pojawił się na czas na jednym z treningów, a potem nie poleciał razem z drużyną do Kentucky. Przyszłość Lawsona w zespole jest podobno niepewna. 28-letni rozgrywający ma tylko niegwarantowany kontrakt i o miejsce w składzie na sezon regularny walczy z innym doświadczonym graczem – Jordanem Farmarem.
[źródło: Marc Stein/ESPN]

Patrick Beverley opuści około 2 tygodnie z kontuzją kolana. Jego miejsce w podstawowym składzie Rockets na początku sezonu zajmie prawdopodobnie Eric Gordon. Beverley borykał się z różnymi kontuzjami przez całą swoją karierę i dopiero w ubiegłym sezonie po raz pierwszy zagrał aż 71 meczów w sezonie (w poprzednich zawsze poniżej 56).
[źródło: Josh Reese/SBNation]

NBA i Unia Zawodników spotkają się w środę, by kontynuować negocjacje w sprawie nowej umowy. Zarówno liga, jak i zawodnicy mają nadzieję na dojście do porozumienia jeszcze w trakcie tego miesiąca. Coroczne spotkanie właścicieli drużyn jest zaplanowane na czwartek.
[źródło: Ian Begley, Dave McMenamin/ESPN]


Zwolnieni:

  • Isaiah Taylor – Houston Rockets

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *