Enbiej Insider – 9/10/2016

brice johnson

Debiutant z Los Angeles Clippers, Brice Johnson doznał w trakcie meczu przedsezonowego z Toronto Raptors kontuzji wypadnięcia dysku w dolnej części pleców. Nie wiadomo kiedy będzie mógł wrócić do aktywności na treningach, bowiem nie ustalono jeszcze metody leczenia. Johnson został w tym roku wybrany z 25. numerem draftu i w trakcie ligi letniej zaliczał średnio 15.4 punktu, 6.8 zbiórki i 1.8 asysty na mecz.
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Dave Joerger próbuje wyształcić u swoich nowych podopiecznych w Sacramento Kings nową tożsamość, której główną cechą ma być obrona i intensywność. Z tych dwóch rzeczy byli znani w ostatnich latach Memphis Grizzlies, natomiast Królowie byli wręcz ich przeciwieństwem.

To próbuję otrzymać każdej kolejnej nocy. Sposób myślenia o byciu twardym, byciu aktywnym. Bieganiu dookoła, pomaganiu koledze, każdemu z nich w każdej sytuacji.

[źródło: Jason Jones/Sacramento Bee]


Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *