Enbiej Insider: Gay chce odejść z Kings, los Monroe’a wciąż niepewny

rudy gay

Gay powiedział Kings, że odejdzie z zespołu za rok

Według plotek jeszcze przed rozpoczęciem offseason, Rudy Gay miał być już teraz członkiem innej drużyny niż Sacramento Kings. Jak na razie Vlade Divac nie wytransferował go i raczej na to się nie zanosi, natomiast sam zawodnik powiedział podobno Kings, że za rok odrzuci swoją opcję zawodnika i nie będzie chciał nawet rozpocząć negocjacji ze swoim obecnym zespołem. Opcja Gaya na sezon 2017/18 jest warta 14.3 miliona dolarów.
[źródło: Adrian Wojnarowski/The Vertical]

Los Monroe’a wciąż niepewny

Milwaukee Bucks wciąż nie ustają w poszukiwaniu nowego klubu dla Grega Monroe’a. W ubiegłym sezonie 26-letni środkowy podpisał trzyletnią umowę z Kozłami, natomiast kompletnie nie sprawdził się w systemie gry drużyny. Kilku anonimowych członków zarządów różnych klubów NBA twierdzi, że nawet w przypadku braku transferu, Monroe nie pojawi się na początku obozu przygotowawczego Bucks.
[źródło: Gery Woelfel/Racine Journal Times]

Embiid z limitem minut

Joel Embiid będzie posiadał w nowym sezonie limit minutowy i prawdopodobnie będzie także opuszczał mecze back-to-back, przynajmniej na początku jego debiutanckich rozgrywek. Młody środkowy Sixers przeszedł dwie operacje stopy, które nie pozwoliły mu na grę w pierwszych dwóch sezonach.
[źródło: Keith Pompey/Philadelphia Inquirer]

Smith opuści mini-obóz Cavaliers

J.R. Smith nie pojawi się na mini-obozie zawodników Cleveland Cavaliers przed rozpoczęciem pre-season. Stanie się tak z powodu przedłużających się negocjacji pomiędzy zawodnikiem a zespołem. Smith nie doszedł jeszcze do porozumienia z drużyną.
[źródło: Brian Windhorst/ESPN]

Olynyk wróci w okolicach początku sezonu, może być wymieniony w trakcie rozgrywek

Kelly Olynyk przechodzi obecnie rehabilitację po operacji barku i nie wiadomo do końca kiedy wróci. Mówi się o powrocie w okolicach początku sezonu, natomiast równie dobrze Kanadyjczyk może opuścić kilka pierwszych meczów. Z drugiej strony, Olynyk jest również jednym z zawodników, który może być niedługo dostępny na rynku transferowym.
[źródło: Comcast]

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *