Enbiej Insider: Wciąż brak kontraktu dla J.R.’a Smitha

jr-smith-ftr-052115jpg_jhyko66j6d581h7dv4nil70ac

J.R. Smith: Chodzi o wzajemny szacunek

J.R. Smith cały czas jest jeszcze wolnym agentem i tak naprawdę sam nie wie, kiedy podpisze nową umowę z Cleveland Cavaliers.

„Mam nadzieję, że niedługo. Wiadomo, że jeszcze się nie dogadaliśmy. Ale chodzi o coś więcej niż pieniądze. Nie chcę wykorzystywać Cavs, bo dużo dla mnie zrobili i nie chcę, aby czuli że ich wykorzystuję. Chodzi raczej o coś w typie wzajemnego szacunku.”

[źródło: Adam Caparell/Complex]

Marc Gasol dopuszczony do gry

Na ponad tydzień przed rozpoczęciem obozu przygotowawczego, Memphis Grizzlies dopuścili Marka Gasola do wszelkiej aktywności. Hiszpański środkowy nabawił się w lutym kontuzji złamania kości w stopie i od tamtej pory nie zagrał żadnego spotkania, opuszczając po drodze Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.
[źródło: Ronald Tillery/The Commercial Appeal]

Monty Williams z nową pracą w Spurs

Monty Williams został mianowany wiceprezydentem do spraw koszykarskich w San Antonio Spurs. O jego zatrudnieniu w drużynie pięciokrotnych mistrzów NBA mówiło się już wcześniej, ale do tej pory nie była znana jego konkretna rola w zarządzie kierowanym przez Gregga Popovicha i R.C. Buforda. Williams był w ubiegłym sezonie asystentem Billy’ego Donovana w Oklahoma City Thunder, lecz opuścił dużą część rozgrywek po tragicznej śmierci swojej żony.
[źródło: oficjalna informacja drużyny]

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

4 komentarze

 1. pop pisze:

  Mam mieszane uczucia do tego grajka, dobre uzupełnienie ale tylko w konkretnych ekipach (lepszych).

  • thegodnr12 pisze:

   Hmm myślę, że udowodnił swoją wartość już w NYK, , która byłą straszną drużyną, a on mimo tego otrzymał wyróżnienie najlepszego rezerwowego. Zresztą Denver też był rozpoznawalną postacią. Inna sprawa, że był zawsze w dysfunkcyjnych drużynach. NOP – bez lidera, Denver – dziwne pomysły typu Billups Iverson-Melo, MeloCity – Carmelo do tej pory nie pokazywał, że może być liderem drużyny, ostatnie dwa lata to duża poprawa.
   Więc JR nie miał do tej pory okazji grać w silnej drużynie, chciałbym też nadmienić, że w mistrzowskiej drużynie grać w S5, to wiele znaczy.

  • gratek pisze:

   Ciekawe czy za tymi deklaracjami pójdą czyny. JR gdyby nie to, że się trochę ogarnął pod Lebronem, to był już jedną nogą w Chinach. Teraz podobnież uparł się na 15 baniek i przy tym chyba kilku letnia umowa. Myślę, że jest więcej winien Cleveland niż na odwrót.

  • mrph pisze:

   Ja również jestem zdania, że to J.R. jest więcej winny Cleveland, niż na odwrót. Należy jednak pamiętać, że Smith daje zespołowi dużo, ogromna w tym jednak zasługa LeBrona, który po prostu trzyma tą drużynę za przysłowiową mordę i nie pozwala na głupie wyskoki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *