Enbiej Insider: Gotowość Bosha, D-Mo wciąż bez kontraktu

112214-fsf-nba-miami-heat-chris-bosh-PI.vresize.1200.675.high.96

Bosh: Jestem gotowy

Mimo tego, że Miami Heat nie ogłosili jeszcze publicznie statusu medycznego Chrisa Bosha, sam zawodnik przygotowujący się obecnie do nowych rozgrywek samotnie w Los Angeles, zdecydowanie uważa, że powinien zostać dopuszczony do rozgrywek 2016/17.

„Absolutnie [jestem gotowy na obóz przygotowawczy]. Rozmawiamy o tym ciągle od dłuższego już czasu. W oświadczeniu wypuszczonym w maju było powiedziane, że zacznę grać wtedy jak będę gotowy. Przygotowywałem się z moimi lekarzami. Jestem w świetnej formie.”

[źródło: Brian Windhorst/ESPN]

Brak porozumienia Motiejunasa z Rockets

Jest połowa września, a Donatas Motiejunas wciąż nie podpisał nowego kontraktu. Litwin ma w planach pozostanie w Houston Rockets, natomiast według jego agenta, zespół nie przedstawił im jeszcze „poważnej” propozycji. Decyzję co do swojej przyszłości Motiejunas ma podjąć 1. października. Jest on zastrzeżonym wolnym agentem, więc jeśli nie dojdzie do porozumienia z Rakietami w sprawie dłuższego kontraktu może podpisać ofertę kwalifikacyjną, dzięki której stałby się niezastrzeżonym wolnym agentem latem 2017 roku.

[źródło: Calvin Atkins/ESPN]

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *