Wrzuta dnia : strzeleckie popisy Farieda i McDermotta

kenneth-faried-nba-minnesota-timberwolves-denver-nuggets-850x560Wprawdzie Denver Nuggets zmuszone było uznać wyższość Miami Heat (119-124), ale na uwagę podczas spotkań minionej nocy zasługuje występ Kennetha Farieda. Skrzydłowy Samorodków popisał się 100 procentową skutecznością z gry, trafiając wszystkie 11 rzutów z gry oraz notując 24 pkt , przy 11 zbiórkach. Praktycznie, gdyby nie zryw w końcówce spotkania, w wykonaniu Żaru , to Nuggets mieli spore szanse na zwycięstwo #29 (ostatnia kwarta wygrana przez Miami, 34-28).

Doug McDermott, był bohaterem Bulls, podczas wizyty Byków w Toronto. Skrzydłowy z Chicago trafił 9 z 11 rzutów i był o punkt od wyrównania rekordu kariery – 30 – ustanonowionego przez miesiącem. McD trafił 4 z 5 trójek walnie przyczyniając się do 33 wygranej drużyny (109-107) , walczącej o play off. Byki wygrały po raz 9 z rzędu przeciwko Raps. 24 pkt – Doug – zdobył już do przerwy , trafiając wszystkie 7 rzutów z gry.

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia : strzeleckie popisy Farieda i McDermotta

1. Gdyby tylko McDermontt był lepszy w obronie to byłby z niego świetny zawodnik a tak ma tylko dobry rzut. Ale jest młody więc może się jeszcze poprawi…