Wrzuta dnia: Game-winner Vucevicia

Orlando Magic przechodzą obecnie dość trudne chwile, bowiem przed spotkaniem z Atlantą Hawks przegrali 11 z ostatnich 12 spotkań i wypadli z czołowej „ósemki” na Wschodzie. W niedzielnym meczu prowadzili przez większość czasu, jednak na finiszu to goście z Atlanty mieli szansę na wygranie spotkania, jednak jumpera nie trafił Jeff Teague i Magikom zostały na zegarze 2.2 sekundy. Piłka z autu trafiła do zwróconego tyłem do kosza Nikoli Vucevicia, który trudnym rzutem nad Alem Horfordem wygrał ten mecz dla gospodarzy.

Vucevic zdobył w tym meczu 22 punkty (najwięcej w zespole) i dołożył do tego 9 zbiórek. Magic przerwali trzymeczową serię zwycięstw Atlanty.

Stephen Curry korzystał za to z wolnego i został bębniarzem swojej ulubionej (bowiem dorastał w okolicy) drużyny z ligi NFL, Carolina Panthers. Jego zespół uległ w Super Bowl 50 Denver Broncos 24-10.

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *