Wrzuta dnia : druga z rzędu trzydziestka Wigginsa

po 31 oczkach przeciwko Chicago nie zwalnia tempa Andrew Wiggins. Lider punktowy Minnesoty po raz drugi w historii występów w NBA zanotował 33 oczka i wyrównał rekord kariery, tym razem prowadząc Wolves do wygranej nad Hawks (117-107).

Andrew w spotkaniu przeciwko Hawks trafił 15 z 22 rzutów z gry oraz jego zespół rzucił 72 punkty podczas pierwszej połowy (42 w drugiej kwarcie , prowadzili 72-42!).

Dla Wilków była to 4 wygrana w 6 meczach i zespół Sama Mitchella ma najlepszy start sezonu od momentu kiedy Ś.P. Flip Saunders wprowadził Wilki do finału konferencji.

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia : druga z rzędu trzydziestka Wigginsa

1. Wilki się bardzo fajnie ogląda. Bardzo perspektywiczny zespół, tylko ten kontrakt Pekovica ;/ a pytanie nie odnośnie tematu czy będzie jakies podsumowanie typera, bo narazie obsyawiamy a wyników żadnych nie widać. I Brawo Wiggins !