Wrzuta dnia: ofensywne popisy w Orlando

Mecz sezonu w Orlando? Russell Westbrook trafiający niemal z połowy boiska na dogrywkę. Victor Oladipo trafiający w pierwszej dogrywce na remis. Westbrook kończący mecz z 48 pkt, Kevin Durant z 43 pkt.

Kto zdecydował się na oglądanie powrotu Billy’ego Donovana na Florydę ten nie żałował…

139-136 po dwóch dogrywkach, z 48pkt/11zb/8as Westbrooka (17/36 z gry), z 43pkt/12zb Duranta (15/30 z gry) czy 30 oczkami Tobiasa Harrisa.

Thunder wygrali drugi mecz z rzędu, natomiast Magic przegrali po raz drugi. Scott Skiles jeszcze nie zaliczył zwycięstwa w nowej pracy…

Łącznie obie drużyny oddały 226 rzutów z gry. 60 rzutów zza łuku. 76 osobistych.

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia: ofensywne popisy w Orlando

1. Dlatego, zamiast marudzic i płacić za jakiś C+, wystarczy wykupić LP i po problemie, dotego z profesjonalnym komentarzem, a nie parodią niedouczonych dziennikarzy sportowych. PS: Nadal jest Dydek i te jej: eeee, yyyyyyy, eeeeeeee ??

1. LP to najlepsza opcja, oczywiście jeśli ktos ma czas…

2. Koledzy RW i KD w roli statystów. Jeżeli, któryś się posypie to znowu będzie nie wesoło.