Gary Neal w Wizards

Wizards NEWUrodzony w Baltimore niedaleko Waszyngtonu Gary Neal porozumiał się ze stołecznym klubem w sprawie jednorocznego kontraktu. Wizards zapłacą mu 2.1 milionów dolarów za sezon gry. 

Po przegranych Finałach w barwach San Antonio Spurs w 2o13 roku to już czwarty klub Neala. Po drodze był w Milwaukee, Charlotte i Minnesocie, gdzie skończył ubiegły sezon, w którym zdobywał średnio 10.1 punktów, rzucając 30.5% za trzy punkty. Wizards tym dealem dodali kolejnego zawodnika po odejściu Paula Pierce’a i zostawili sobie mid-level exception w wysokości 5.46 milionów dolarów, które chcieliby wykorzystać na kontrakt Davida Westa.

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

2 komentarze

  1. Beskid pisze:

    Oby w końcu znalazł swoje miejsce. Chętnie widziałbym go z powrotem w Spurs po odejściu Marco.

  2. j-will pisze:

    A ja w gościa bardzo wierzę. Podoba mi się jego rzut, pewna płynność, szybkość. Może właśnie tu? Może właśnie z Marcinem? Zaskocz wszystkich, Gary!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *