5.The RealMVP   3  – 12.Dawid  3

6.Hogofogo  3  – 11.sonics   3

7.BigAl 3   – 10.biLek   2

8.CCPrice   3  – 9.MrCental  3

PS. teraz z racji małej ilości typów możemy śmiało tu konwersować o poszczegółnych wynikach. Pozdrawiam

Komentarze do wpisu: “Typer Enbiej – Dzień drugi play off

1. 1 Nets vs Hawks 2
    2 Celtics vs Cavs 2
    3 Blazers vs Grizzliers 2
    4 Spurs vs Clippers 1

2. My to mamy dopiero playoffs! Trzech najwyzej rozstawionych juz stracilo przewage wlasnego parkietu!

3. 1-2
    1-2
    1-2
    1-2
    chyba jako jeden z jedynych wierzę w LAC, bardziej serce niż rozum ;)

4. Kto pozostał jedynym który broni honoru wyżej rozstawinych?
    Mamy playoffs, fakt.
    W 4 parach jest remis, ciekawe czy tak zostanie po dziejszych typach?

5. 1 Nets vs Hawks 2

6. Hmmm niczego nie można wykluczyć, ale chyba najmniej prawdopodobne, że właśnie w tej parze.

7. 1. szukaj na Zachodzie. Wczoraj na sucho miałem maksa, ale i tak nikt nie uwierzy (ta, Amon i max). Dlatego dzisiaj wysłałem swoje typy Alowi. Wahałem się między PTB, a SAS, postawiłem ba PTB:)

8. Panowie, za pół godziny pierwszy mecz, tak więc typować, typować;)

9. Boston bez kompleksów! Prowadzi 31-27 po pierwszej kwarcie i wygląda lepiej niż Cavs.
    Obrona Cle bardzo przeciętnie, nie na PO.

10. Nie podoba mi się jak grają Cavs. Strzelnica za 3, brak pomysłu w ataku ( tu sobie jeszcze ciągle przypominam niedawny mecz z 76ers wygrany jednym punktem, w którym obydwie drużyny nie rzuciły punktu przez ostatnie 4 minuty), marna obrona. Jakoś ciężko mi sobie Cleveland wyobrazić w serii z lepszymi zespołami jeżeli rzut z dystansu nie będzie wpadał.

1. To jest gra zespołów Blatta, pisałem o niej już na starcie rozgrywek. Dlatego potrzebował Smitha i z Lovea zrobił typowe strech four.