KDE

Kibic Brooklyn Nets. Z NBA od lat dziewięćdziesiątych z późniejszą przerwą. Jak nie jest w pracy to siedzi w parku w 2k15. Oprócz tego wierny fan Liverpool FC. Pisuję sobie na brooklynnets.pl

7 komentarzy

 1. 2utakt pisze:

  akcja nr 1 to jakiś żart.

 2. gniewkosynrybaka pisze:

  akcja nr 6, BaLeron, 2x kroki.1. Przy przechwycie, 2. przy dwutakcie. No ale jemu sie nie gwizdze…

  • sahim80 pisze:

   o ile przy przechwycie kroki są, to już dwutakt zrobił dobrze. Co do kroków to wiadomo, że LBJ i kilka innych gwiazd może więcej niż pozostali gracze, ale akurat takich kroków w NBA nie gwizdnęliby raczej nikomu – sędziowie puszczają takie coś tłumacząc to pójściem z duchem gry. Czy się komuś to podoba czy nie to już inna sprawa. Ale akurat tutaj brak gwizdka ciężko zwalić na jakieś specjalne traktowanie dla LBJ-a.

  • Dawid pisze:

   Tak jak napisał sahim80, takich rzeczy nie gwiżdżą. Mistrzostwo świata to uznany kosz sześciotakcie bodajże Brewera (obejrzane na Shaqtin).

  • gniewkosynrybaka pisze:

   Tak tylko dla dyskussji, na nba.com przy skrotach nalepszych zagran z meczu Cavs-Wizards, jest wersja akcji w zwolnienu. Widac wyraznie kroki przy przechwycie jak i nastepujacy po nich trojtakt. Wkurzajace jest niegwizdanie tych przewinien, to jakby w pilce niezagwizdac zagrania reka po ktorej nastepuje gol (no bo byla fajna akcja, widowiskowa). Ale zgadzam sie, nie tylko James, Kobe jest mistrzem w przebieganiu calego boiska na 2 kozlach i wiele inncyh przykladow wlacznie z tym 5-taktem Brewera.
   I nie zgadzam sie ze to dla dobra gry, gdyby musial kozlowac przepisowo obroncy mieliby szanse gonic, a tak facet lapie pile i galopuje niemal nie odbijajac, moze i fajnie to w TV wyglada, ale mi sie nie podoba.

 3. Kidzi pisze:

  Ja mam pytanie z innej beczki, pobrałem gre GM2015 i gdy wchodz w zakładke Head Coach lub Improve player to wywala mnie z gry ?? Nawet aplkiacje pobrałem 2 razy więc mam pytanie czy ktoś ma podobny problem czy poprostu mam za mały poziom w grze na to ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *