Wrzuta dnia: stary człowiek i może

21. Triple-double w karierze Kobego (23/11/11) , Lakers niespodziewanie wygrali w Denver (111-103) po bardzo dobrej pierwszej połowie.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

9 komentarzy

 1. Mr. Cental pisze:

  To bylo prawie quatredouble (brakło 1 TO;-)

 2. Łukasz1984 pisze:

  pomijając straty, przynajmniej skuteczność powyżej 50%. Tak w ogóle z ciekawości poszperałem i jest 11 najstarszym zawodnikiem, który to osiągnął i drugim który miał przy tym 20 punktów.

 3. fan lakers pisze:

  To teraz Kobe zamknął mordy wszystkim hejterom :) a te podanie były naprawde efektowne a to ostatnie już wgl mega :) BRYANT!

  • osa pisze:

   widać że można
   oby częściej tak grał!!
   i używaj częściej głowy i swojej inteligencji boiskowej a nie na siłę forsował głupi rzuty i opowiadał bajki że nie ma z kim grać

 4. piterm33 pisze:

  Skuteczność przyzwoita, trochę podań i od razu przyjemnie się Kobola ogląda. Szkoda tylko tych strat ale gdyby każdy mecz tak wyglądał to hejterów byłoby dużo mniej :)

 5. allan77 pisze:

  O Kobasie można pisać wszystko ale to i tak poziom nieosiągalny dla 99% graczy w NBA.

  • 2utakt pisze:

   Kobe legenda NBA, cieszymy sie tym widokiem na parkiecie bo za jakiś czas go nie będzie.
   poziom raczej nie osiągalny dla nikogo a nie 99% :D

   Gdzie hejterzy? zaraz wyrosną jak grzyby po deszczy chyba, że to zima i mrozy sprawiły że ich nie ma :D

   czekam na tą ankietę „najbardziej znienawidzonego gracza” :D. I niech mi nie mówi żaden hejter, że nie jest to KOBE!!! przyznajcie sie!!

   gdyby tak redaktor wziął na siebie policzenie wszystkich hejtów na Kobasa24 :D

 6. Majecha pisze:

  Jestem „hejterem”(nienawistnikiem???) Kobe. Zagrał bardzo ładny mecz – fajnie się oglądało skrót. TERAZ MNIE ROZSZARPCIE..

  :)

  ps. czy „hejter” nie byłoby fajniej zamienić na np. antyfan? Słowo a raczej element nowomowy „hejter” kojarzy mi się z blogami dla nastolatków i z Bieberem…

  • sow pisze:

   Majecha,

   „czy „hejter” nie byłoby fajniej zamienić na np. antyfan? Słowo a raczej element nowomowy „hejter” kojarzy mi się z blogami dla nastolatków i z Bieberem…”
   Podam Ci, ciekawą definicje słowa „hejter” (nie rozumiem sensu jego istnienia), podaną przez mojego nastoletniego potomka „osoba, której nie da się przekonać, do ślepego uwielbienia, najczęściej używana przez fanboja – osoby, marki (np. apple), itd.”
   Faktycznie Bieber, to dobry przykład :). Nieszczególnie też rozumiem, dlaczego osoby zajmujące „stanowisko” na forum NBA, miałyby „nienawidzić” jakiegokolwiek gracza?. Jednych pasjonuję Kobe. (efektowność), innych Anthony Davis, Bronek (efektywność). Cóż takiego zrobili, aby ich „nienawidzić” , „hejtować”(dziecinne). Tylko jeden facet w historii (może jeszcze – DrJ) łączył efektowność z efektywnością (skuteczność jak u świetnego C) , dlatego jeszcze dzisiaj zarabia więcej od dzisiejszych gwiazd ligi (i to sporo więcej).

   Fajny mecz Kobasa, wygrana,… i właśnie stracili 5 miejsce na http://www.tankathon.com i na dzisiaj oddają pick Phx. Fani LAL cieszą się, czy płaczą:)?. Pewnie i jedno i drugie, w zależności od poziomu świadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *