Kevin McHale na dłużej z Rockets

Po tym jak Houston Rockets dokoptowali do składu Josha Smitha i zwiększyli swoje szanse na awans do finału konferencji to sternicy Rakiet podjęli kolejną strategiczną decyzję. Trener Kevin McHale dostał miły prezent na gwiazdkę od Daryla Morey’a w postaci prologaty kontraktu.

Owa prolongata opiewa na trzy dodatkowe sezony w Houston i jest w pełni gwarantowana. Za trzy kolejne sezony McHale otrzyma 12 mln USD i szansę na poprawę bilansu wynoszącego 153-104. Szanse na to są spore, bowiem legenda Celtics otrzymała wsparcie w osobach weteranów – Josha Smitha i Corey Brewera.

Rockets to dla Kevina druga przygoda z trenerką w NBA. Wcześniej przed powrotem na trenerską ławkę miał okazję prowadzenia Minnesoty T’Wolves. Łączny bilans McHale’a za sterami obu ekip to 192-159. Warto podkreślić, iż jego obecny sezon należy traktować jako najlepszy a poprzez pracę nad defensywą Rakiet klub notuje czołowy bilans Zachodu – 20:7. Nawet kontuzja Dwighta Howarda nie zaburzyła wysokich lotów Rakiet.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. swagger pisze:

    Rockets chcą zawojować Zachód, ale znając życie szans pozbawi ich jakiśtam Damian Lillard lub ktoś do niego podobny…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *