Custom kicks na dziś: Air Jordan XI “Big 10 Conference” stworzone przez DeJesus

Postanowiłem dzisiaj odkurzyć moją stary cykl  custom kicks na dziś ponieważ w sieci pojawiły się zdjęcia nowego projektu DeJesus Customs. Porwał się on na bardzo ambitny projekt. DeJesus postanowił stworzyć specjalną parę zainspirowaną barwami drużynowymi, każdego uniwersytety należącego do Big 10 Conference. Za bazę wybrał Air Jordan XI.

Jest to niewątpliwie, gratka skierowana do fanów NCAA. W zestawie znalazły się kolorystyki zainspirowane następującymi uniwersytetami:

University of Illinois at Urbana-Champaign

Indiana University

University of Iowa

University of Michigan

Michigan State University

University of  Minnesota

University of Nebraska–Lincoln

Northwestern University

Ohio State University

Pennsylvania State University

Purdue University

University of Wisconsin–Madison

Moim zdaniem DeJesus wykonał kawał dobrej roboty – projekt jest bardzo ciekawy i ambitny – niewątpliwie jest to jeden z najbardziej imponujących jaki w życiu widziałem. Buty można zamówić na oficjalnej stronie DeJesus Customs.

air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-1 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-2 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-3 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-4 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-5 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-6 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-7 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-8 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-9 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-10 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-11 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-12 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-13 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-14 air-jordan-11-big-ten-customs-by-dillon-dejesus-15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *