Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

6 komentarzy

 1. Barzay pisze:

  przydałby się mu w drużynie taki ktoś jak Ewing,

 2. Hogofogo pisze:

  Dobrze by było gdyby został w Wizards. Pokazał w tym sezonie, że warto mu dać duży kontrakt. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jego zdrowie i ciągły rozwój.

 3. bAltic_ pisze:

  Wizards wystarczy podpisać Gortata i ze dwóch graczy na ławkę. Jakiegoś weterana od punktów i kogoś od obrony.
  BB i JW w przyszłym sezonie będą jeszcze większymi zabijakami, Ariza gra dobry Basket na poziomie chociażby Denga i jeżeli Nene się nie posypie to mają realne szanse na finał wschodu.

  • lordam pisze:

   Mówienie, że Ariza to poziom Denga to tak jak powiedzenie, że George to poziom Duranta, niby bardzo blisko ale dzielą ich lata świetlne.
   Bardzo żałuję transferu Denga do Cle, miał szansę po raz pierwszy w karierze przekroczyć barierę 20pkt/mecz. Nie licząc pierwszych 10 meczy był jak maszyna, praktycznie w każdym meczu grał na poziomie 20,6,4 na prawie 50% skuteczności. Widać, że starał się o kontrakt w bulls.
   Wiecie za co najbardziej cenię Denga? Gość od 10 sezonów jest jednym z najrówniejszych graczy ligi, zawsze daje +/- 15pkt, 7zb i 3 asysty, rzuca na poziomie 45% grając po 36 minut, pokażcie mi takich graczy w lidze nie licząc największych gwiazd. Dlatego właśnie dla mnie deng jest underrated.
   Nie wspomnę o tym, że Dengowi nie przydarzy się mecz na poziomie 5 pkt i skuteczności 1/8 kilka razy w serii, co z tego, Deng przechwytuje prawie 1 piłkę na mecz? Nic, dla mnie przechwyty oraz bloki są zbyt wysoko cenione w głosowaniu na „DPOY”. Nie docenia się takich graczy jak Carroll z atlanty, Crowder z Mavs czy właśnie Deng, nie mają po 3/bloki na mecz bądź 2,5 przechwytu na mecz, ale robią ogromną pracę na przeciwniku nie dając im chwili wytchnienia.

   Przechodząc do Marcina, miał naprawdę fajny sezon.
   Niestety, bądź stety Marcin potrzebuje zaufania, chyba wszyscy widzieli różnicę między Marcinem, który dostaje piłki w Postupie i tym, który gra tylko Picki.
   Moim zdaniem Marcin powinien zostać, jeśli dadzą mu kontrakt +/- 10mln.
   Wizards bez wzmocnień się nie obędą, potrzebują albo Denga albo Monroe.
   Może, udało by im się pozyskać Sapa? Generalnie idealnym rozwiązaniem byłby dla nich duet Deng-Gibson, ahh się rozmarzyłem.
   Ktoś wyobraża sobie s5 Wall, Beal, Deng, Gibson, Gortat?
   Ciekawy Off-season przed nami.

 4. darek pisze:

  Marcin do Heat

 5. Jacol23 pisze:

  Znakomity film!
  Obejrzałem z wielką przyjemnością!
  Świetna robota autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *