Reebok Classic „Blacktop” powraca !

Kolekcja Blacktop została stworzona w latach 90 i w przeciwieństwie do butów sygnowanych nazwiskami gwiazd NBA, modele Blacktop były przeznaczone na boiska zewnętrzne. Jak pewnie większość z was wie – generalnie większość modeli z lat 80 i 90 (zarówno Air Jordany, Adidas, Reebok i Nike) była tak skonstruowana, że bez problemu można było ich używać na boiskach zewnętrznych. Zatem jak możecie sobie wyobrazić, jak ciężkie i wytrzymałe są buty z serii Blacktop – przynajmniej tak było w latach 90 – w dzisiejszych czasach kiepskiej jakości wersja 2014 może okazać się klapą.

W zestawie przywrócono po dwie oryginalne kolorystyki modelu Blacktop Boulevard ($100) oraz Blacktop Battleground ($125).  Obie kolorystyki będą dostępne w stanach 9 maja.

 

reebok-pump-blacktop-collection-1 reebok-pump-blacktop-collection-2 reebok-blacktop-boulevard-01 reebok-blacktop-boulevard-02 reebok-blacktop-battleground-02 reebok-blacktop-battleground-01 reebok-blacktop-boulevard-0reebok-blacktop-boulevard-03 reebok-blacktop-boulevard-04 reebok-blacktop-battleground-03 reebok-blacktop-battleground-04

1 Odpowiedź

  1. Clement pisze:

    Good web site you have got here.. It’s hard to find excellent writing like yours these days.
    I truly appreciate individuals like you! Take care!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *