Wyróżniono graczy za 21.tydzień

Zgodnie z tradycją NBA wybrano z początkiem tygodnia najlepszych graczy obu konferencji uwzględniając minione siedem dni rozgrywek. Laureatami tym razem okazali się Tim Duncan i Nikola Vucević.

Czarnogórzec w trzech meczach zeszłego tygodnia notował średnio 22,3 pkt. Jego Orlando Magic wygrali dwa z tych spotkań (z Charlotte i z Portland), a w każdym z trzech meczów środkowy zdobywał double double. W spotkaniu z Bobcats zapisał na swym koncie imponujące statystyki 24 oczek i 23 zebranych piłek.

Na Zachodzie natomiast graczem tygodnia został wybrany Tim Duncan. Ekipa z południa Teksasu wygrała wszystkie cztery spotkania, a „wiecznie uśmiechnięty” Duncan zdobywał dla swego zespołu średnio 20 pkt. grając przy tym na 62,5% z gry.

Najlepsze spotkanie Timmy rozegrał z Denver Nuggets, którym rzucił 29 pkt, zebrał 13 piłek i miał po dwa bloki i przechwyty.

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *