Wrzuta dnia: eksplozja Arizy

Przed dwoma tygodniami, kiedy miałem okazję oglądać starcie Wizards z Rockets przecierałem oczy zdumienia widząc serial punktowy Trevora Arizy. Skrzydłowy Wizards zdobył wówczas 32pkt, a kaleczył obronę swojego poprzedniego pracodawcy 10. celnymi rzutami zza łuku. Niestety wówczas team z Waszyngtonu uległ jednym punktem Rakietom (112-113).

Minionej nocy Trevor pozazdrościł nieco poprawionego rekordu kariery Marcinowi Gortatowi, z meczu przeciwko Raptors, przebijając Polaka 40-puntkowym wyczynem. Tym razem przeciwko najsłabszej defensywie NBA z Filadelfii zaliczył osiem trzypunktowych trafień. Wizards wygrali tym samym szósty mecz z rzędu (122-103).