Wrzuta dnia: Josh Smith i jego „game winner”

Końcówka spotkania z New York Knicks. Na tablicy 85-86. Josh Smith dostaje piłkę na obwodzie, ma szansę na zwycięski rzut i… zobaczcie sami.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

13 komentarzy

 1. Guti pisze:

  Chyba uczy sie od mistrza JR…Nazwisko zobowiazuje:D

 2. Darkside pisze:

  Raczej od Barganiego :-P

 3. wicek pisze:

  Cały Josh ;) Jak można grać decydującą akcję do naczelnego ceglarza ligi? Swoją drogą świadczy to też o Jenningsie i jego pewnosci siebie. Podejrzewam, że każdy czołowy rozgrywający sam zdecydowałby się na game-winnera.

 4. GRD pisze:

  huahahaahha

 5. Qcin pisze:

  grał na alejupa do Singlera

 6. amon pisze:

  Qcin ma rację. To wina Singlera. Nie zrozumiał genialnego zagrania Smitha,który ograł Melo jak baranka tym niby rzutem:)

 7. sasoo pisze:

  hehe Smith to największa wtopa tego sezonu. Ale to też wina Cheeks’a i Dumars’a. Ciekawe czy w końcu wymienią Monroe na ogarniętego sg? Do tego Stuckey out i Charlie out i może w końcu zaczną wyglądać poważnie.

 8. gratek pisze:

  Niech go jak najszybciej wytrejdują i dadzą maxa Monroe, bo inaczej nic sensownego w tym Detroit nie zbudują.

 9. gd pisze:

  uuu Melo nieźle bronił:)

 10. Krzychair pisze:

  Smith się nie odnajduje w taktyce Detroit no i do tego smiana pozycji więc ma pod górę. Ale to nie jest zły gracz, w innym zespole by był bardziej przydatny. Tylko nigdy nie powinien byc traktowany jako pierwsza gwiazda zespołu

 11. Paweł. pisze:

  Shaqtin A’Fool.

  Josh Smith – chyba największa wpadka transferowa przed tym sezonem.

 12. xab pisze:

  Josh Smith jest spoko gościem jak go się postawi na 4 i zabroni mu ceglić. Jako SF jest jednym z większych cancerów w lidze, o czym wiedzą chyba wszyscy poza Mo Cheeksem. Wymienić Monroe na coś sensownego na dwójkę (pytanie czy jest w tej chwili coś sensownego na dwójce), przesunąć Smitha pod kosz i Detroit z miejsca jest 3 seedem na wschodzie.

 13. gd pisze:

  niech J-R Smitha na 2 wezmą. Tylko wcześniej odwyk;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *