Wilcox alternatywą dla Odoma

Los_Angeles_Clippers_Secondary_LogoJak wiadomo Los Angeles Clippers zamierzają podpisać kontrakt z Lamarem Odomem, ale najpierw sam gracz musi uporać się z problemami osobistymi. Nie wiadomo jak długo potrwa powrót zawodnika do sportowego życia stąd klub z Kalifornii rozgląda się także za innymi koszykarzami.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Lamar Odom ponoć zmaga się z problemami narkotykowymi i jego powrót na boisku wcale nie jest taki pewny, chociaż jak zapewnia sam gracz robi wszystko, aby ponownie zagrać w NBA. Wedle amerykańskich mediów jest on bliski podpisania umowy z Los Angeles Clippers, a więc zespołu, w którym grał w poprzednim sezonie.

Jeśli jednak opcja z Odomem miałaby nie wypalić to ekipa z miasta aniołów chętnie pozyskałaby Chrisa Wilcoxa. Gracz ten aktualnie jest wolnym agentem. Ostatnio grał on w barwach Boston Celtics, których trenerem był obecny szkoleniowiec Clippersów – Doc Rivers.

Co ciekawe Wilcox , który trafił do NBA w 2002 roku został wybrany z ósmym numerem draftu właśnie przez LAC. Grał tam w latach 2002-06, aby następnie trafić do Seatlle Supersonics.

Warto też pamiętać, że jego kariera została na krótki czas zatrzymana przez problemy z nieregularną pracą serca, ale w poprzednich rozgrywkach już normalnie grał, co świadczy o tym, że jest on gotowy do gry pod względem zdrowotnym.

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *