James z kontuzją pleców

LeBron James w ostatnim meczu przeciwko Los Angeles Clippers grał z kontuzją pleców, o której się nie mówiło. Jak widzieliśmy podczas spotkania, kontuzja nie jest na tyle poważna, aby zawodnik musiał odpocząć od gry, ale sam LBJ mówił po końcowym gwizdku, że w pewnych momentach czuł ból. 

Bardziej spostrzegawczy fani zobaczyli w trakcie meczu, gdy LeBron wchodził w pewnym momencie do gry z ławki, przy zdejmowaniu dresów i koszulek, zdejmował też pas ogrzewający, który miał właśnie z powodu bólu. Ciężko się jednak dziwić po blisko 300 meczach w trakcie zeszłych trzech sezonów wliczając playoffs.

Jak podają media, James ma ten problem już od kilku tygodni, ale jedyną rzeczą, która powstrzyma go od gry ma być dzień, w którym nie będzie mógł wstać z łóżka.

Jeśli jest jakaś kontuzja, to bardzo dobrze, że teraz, jeszcze na początku sezonu. Gdyby takie problemy James miał w playoffs, moglibyśmy się martwić. Mimo, że nie jest to nic poważnego, trener Spoelstra na pewno da kilka ekstra minut na ławce dla LBJ w celach odpoczynku. Wszytko zapobiegawczo.

LeBron w meczu przeciwko Clippers zanotował 18 punktów, 6 asyst i 5 zbiórek.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

2 komentarze

  1. klin pisze:

    kto to jest ten james?

  2. Adam Wiśniewski pisze:

    Naprawdę…? Czepiasz się, że nie napisałem w tytule LeBron James tylko samo nazwisko? Szkoda gadać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *