Schroder z Hawks zawieszony

Podczas wtorkowego meczu Sacramento Kings z Atlanta Hawks doszło do dość rzadko spotykanego incydentu. W czwartej kwarcie pierwszoroczniak Dennis Schroder z Hawks będąc w obronie podczas próby przejścia koło zasłony stawianej przez  DeMarcusa Cousinsa lekko mówiąc „zahaczył” środkowego Kings.

Można przypuszczać, że nie było to celowe, ale ja nie byłbym tego taki pewny. Schroder chwycił Cousinsa za krok i przez chwilę nie chciał puścić. Faulu sędziowie nie odgwizdali, ale całe zdarzenie doszło do władz ligi i ta ukarała młodego zawodnika przymusowym pauzowaniem na jedno spotkanie. To oznacza, że rookie nie zagra w dzisiejszym pojedynku Atlanty z Denver.

Całe zajście wyglądało tak:

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

DeMarcus nie był tego zadowolony i wcale się nie dziwię. „To był tani chwyt z jego strony. Sędziowie nie zwrócili na to uwagi. Zgaduję, że to z mojego powodu. Jak coś się stanie z mojego powodu po drugiej stronie boiska, od razu jest to sprawdzane na kamerach.” Mówił Cousins.

Nie ładnie Dennis.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

1 Odpowiedź

  1. Butcher pisze:

    To nie był przypadek…Może Dennis szuka partnera i wzorem nowych czasów ośmielony przez homo terrorystów w Stanach, pozwala sobie na takie zachowanie wprost! haha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *