Westbrook zagra już dziś!

Krótko i na temat, bo do najbliższego meczu Oklahoma City Thunder jest nieco ponad 4 godziny (w USA zmienili czas). Russell Westbrook, który miał przesiedzieć jeszcze od 4 do 6 tygodni z powodu kontuzji (pisaliśmy o tym miesiąc temu), dostał pozwolenie na grę i zdecydował się, że wybiegnie dziś na parkiet w domowym meczu przeciwko Phoenix Suns!

Bez Westbrooka OKC wygrali jeden mecz i jeden przegrali. Durant długo bez niego nie pograł.

 

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

6 komentarzy

 1. Szuwarek pisze:

  Super! Bardzo fajny news!

 2. mateuszb90 pisze:

  Mam nadzieje, że stwierdzenie „zdecydował się” nie oznacza, że gra z niedoleczonym do końca urazem, bez odpowiedniej rehabilitacji, na własną odpowiedzialność. Obecnie nie jest aż tak potrzebny, nadejdą ważniejsze sprawy. No i chciałem zobaczyć, jakie cyfry Durantula wykręci :)

 3. DedeRR pisze:

  Przecież nie dostanie od razu 40 minut. Myślę, że 20 to będzie maks.

  • mateuszb90 pisze:

   Nawet 20 może być za dużo, szczególnie, że Russell może się zapomnieć i dać więcej niż organizm jest w stanie.

  • Woy pisze:

   34 minuty w pierwszym spotkaniu:-)

  • mateuszb90 pisze:

   Nie powiem, żeby mnie to nie zaskoczyło :) widocznie ze zdrowiem wszystko okej, że Russell zaczyna z grubej rury :) i dobrze :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *