Mistrzowskie pierścienie Miami Heat

Jak już Dawid wspominał w relacji z wczorajszego spotkania Miami Heat z Chicago Bulls, mistrzowie NBA odebrali swoje pierścienie. Chciałbym jeszcze dodać nieco od siebie w tym temacie i trochę przybliżyć wam same pierścienie.

Sama ceremonia rozdania pierścieni była klasyczna, najpierw wywołano udziałowców w drużynie, trenerów i na końcu zawodników. Spodobało mi się bardzo intro do całej imprezy, coś nowego (w filmiku poniżej od około 5:17).

A same pierścienie? Zostały wyłożone 242 małymi diamentami i kilkoma dużym pół karatowymi.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

123

Dla prezydenta klubu – Pata Riley’a jest to już dziewiąty pierścień w jego kolekcji. Otrzymywał je jako zawodnik, trener i menadżer/prezydent klubu. Dla Wade’a i Haslema jest to trzeci pierścień, a jak wiemy, LeBron ma od wczoraj dwa.

„Możliwość przypomnienia sobie poprzedniego roku raz jeszcze z fanami i naszymi rodzinami to był wspaniały moment. Teraz zaczynamy kolejną podróż, o to chodzi w tej lidze. Zapominasz o poprzednim roku i idziesz dalej.” Mówił LeBron James.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *