Zwalniają w Waszyngtonie

Wizards_Logo_AltC_1Stołeczna drużyna Wizards postawiło rozstać się z trójką graczy: Joshem Childresem, Popsem Mensah-Bonsu oraz z Xavierem Silasem. Oczywiście powodem zwolnienia trójki graczy była ich słaba postawa w trakcie rozgrywek przedsezonowych.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

O ile zwolnienie Xaviera Silasa, gracza o mniejszej renomie nie powinno być zaskoczeniem, to nazwiska pozostałej dwójki co niektórych mogą zaskoczyć.

Dla Childresa pobyt w Wizards w trakcie preaseason był kolejną próbą powrotu do NBA po tym jak w grudniu 2012 roku został on zwolniony z Brooklyn Nets.

Gracz ten zdobywał średnio 2,0 pkt i 2,5 zbiórki na mecz w barwach Czarodziejów. Mensah Bonsu notował ledwie 0,5 pkt, a Silas 4,0 pkt na spotkanie ( z tym, że grał w trzech meczach średnio po 4 minuty).

Cięzko zatem było się spodziewać innej decyzji włodarzy z D.C

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *