Markieff Morris zawieszony na jedno spotkanie

phoenix-suns-logo1Zawodnik Phoenix Suns, Markieff Morris został zawieszony przez władze NBA na jedno spotkanie. Kara dotyczy incydentu z meczu Suns-Thunder z preseason, w trakcie którego kolega Marcina Gortata uderzył łokciem w twarz Serge’a Ibakę.

Jak poinformował Prezydent ds. Operacyjnych ligi NBA – Rob Thorn,  zawieszenie dotyczy pierwszego meczu w sezonie regularnym, do którego gracz ten będzie zdolny (kara zostanie przesunięta w przypadku ewentualnej kontuzji lub innej niedyspozycji gracza). Wszystko zatem wskazuje na to, że jeśli nie przytrafi mu się nic na treningu to nie zagra 30 października przeciwko Portland Trail Blazers.

Jeśli chodzi o samo zdarzenie z Serge’m Ibaką to miało ono miejsce w trakcie trzeciej kwarty przedsezonowego spotkania, które to druzyna z Arizony wygrała 88-76.

Całe zdarzenie wyglądało następująco:

 

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *