Burke wypada z gry na co najmniej 8 tygodni

Podczas weekendu kontuzji złamania palca w prawej dłoni, która jest jego rzucającą, doznał rookie Utah Jazz, Trey Burke. Najwyższy wybór w drafcie Jazz-menów, który został przechwycony z Minnesoty T-Wolves, miał wg pierwszych doniesień pauzować od 3 do 6 tygodni. Jak się okazało dziś, po serii badań oraz konsulatacji z lekarzami, perspektywiczny obrońca wypadnie z gry na 8 do 12 tygodni.

Numer 9 ostatniego draftu notował w trzech gracz Utah Jazz średnie 6.3 pkt i 4.6 as a całe zdarzenie trener Ty Corbin nazwał „pechem”. Jazz-meni mają teraz do dyspozycji Johna Lucasa III, Scotta Machado oraz Lestera Hudsona , ale nie jest wykluczone, że przy operacji na dłoni Burke’a i dłuższej niż zakładano rehabilitacji, nie pokuszą się o pozyskanie kolejnego rozgrywającego.

Pierwsze doniesienia mówią o wymianie z Chicago Bulls i pozyskaniu Marquisa Teague’a. Co ciekawe samym Teague’em, który na dziś jest trzecią opcją na rozegraniu Toma Thibodeau, zainteresowani są też Timberwolves.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *