Wrzuta dnia: Green nad Gortatem

Dziś rano mogliście obejrzeć filmik, na którym Gerald Green – nowy nabytek Phoenix Suns pokazywał na treningu swoje umiejętności skoczne. Skrzydłowy zespołu Channing Frye był tak miły, że udostępnił na instagramie jeszcze jeden filmik, na którym to Green przeskakuje naszego rodaka i efektownie pakuje piłkę do kosza.

Jako, że poprzedni wpis cieszył się sporym zainteresowaniem, głównie z powodu obecności Marcina, pomyślałem, że nigdy za wiele dobrych wsadów. Przy okazji, co do obecności Greena w konkursie wsadów, co pojawiło się w komentarzach, miał swoje 5 minut i kilka nieudanych prób wsadów. Niestety zmarnował szansę i wielu się na nim zawiodło. Mimo to ma bardzo dużo do pokazania i z chęcią zobaczyłbym go na tej imprezie raz jeszcze.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *