Monta Basketball?

Najkosztowniejszym nabytkiem Marka Cubana jest Monta Ellis. Co ciekawe z jego obecności w Teksasie nie wszyscy się cieszą. Internet huczy od kąśliwych uwag na temat jego ostatniej wypowiedzi. Podczas Dnia Mediów Monta powiedział, że będzie krytykowany niezależnie od tego, co zrobi. Będzie więc grać „Monta Basketball”.

Oto garść wypowiedzi fanów:

Czym jest Monta Basketball? O Boże nie…

Ja wiem! Fani Mavs, czy jesteście podekscytowani!!!” (fan Bucks)

Na miłość boską, tylko nie rzucaj 4 trójek w meczu

Bez wątpienia… śmiertelnie efektywna!!!!

Najbardziej niepokoi mnie to, że on już teraz mówi o sobie w trzeciej osobie. To nie wróży dobrze…

Pytanie do was – czym według was jest „Monta Basketball”?

Marek Miłuński

Z racji swojego wzrostu typowy point guard, choć już na emeryturze. Po burzliwej karierze zdecydował się osiąść. Ma żonę i dwójkę synów, których już teraz wychowuje na przyszłego Chrisa Paula i Rajona Rondo (niestety przekazany materiał genetyczny nie rokuje na wyższy wzrost).

3 komentarze

  1. Mariusz pisze:

    Monta Basketball akurat przy trenerze Mavs nie przejdzie i zostanie tak zmarginalizowany jak O.J. Mayo. Osobiście jestem dobrej myśli przed najbliższym sezonem w Dallas. Monta > Mayo

  2. kibol pisze:

    ciekawe że monta w dallas, może zaczne im choć ciut kibicować

  3. majecha pisze:

    Mavs będą ciekawą drużyną do oglądania. Trójka Nowitzki-Ellis-Calderon jest wybitnie nastawiona na ofensywę i nie potrafi bronić. Mavs z tym potencjałem mogą roznieść każdego, jak i z każdym przegrać 20oma punktami. Nie sądzę, żeby Matrix i Dalembert okiełznali pierwszą piątkę. Są za starzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *