Kolekcja fryzur Andrew Bynuma

cleveland_cavaliers_logo-1024x768W zeszłym sezonie więcej mówiono na temat fryzur Andrew Bynuma niż o jego grze, gdyż środkowy najzwyczajniej do gry gotowy nie był ze względów medycznych. Niedawno w sieci pojawiła się grafika prezentująca chronologicznie wszystkie fryzury gracza.

Temat dość gorący, bo na głowie centra Kawalerzystów zagościła niedawno nowa fryzura, a jednocześnie jest to okazja do swoistego przeglądu wszystkich rodzajów uczesania bądź też ostrzyżenia, jakie miał okazję nam zaprezentować w trakcie swej kariery powracający do formy Bynum. Niejednokrotnie jego włosy były okazją do uszczypliwych żartów, dowcipów czy też ironicznych uśmieszków ze strony mediów, obserwatorów NBA oraz kibiców. Myślę więc, że dlatego, też warto jeszcze raz przejrzeć stylistyczną galerię zaprezentowaną na zdjęciu poniżej.

Fryzury Bynuma

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *