Pierwszy miesiąc rozgrywek bez Westbrooka

Doszła do nas informacja, że Russell Westbrook z Oklahoma City Thunder przeszedł właśnie zabieg artroskopii prawego kolana, czego celem było zmniejszenie obrzęku. W tym celu poleciał dziś specjalnie do Kalifornii. Pierwszy zabieg na to kolano miał 27 kwietnia, kiedy doznał uszkodzenia łąkotki. 

Organizacja Thunder na pewno odczuje skutki operacji. Westbrook ma być poza grą od 4 do 6 tygodni licząc od początku sezonu. Durant będzie teraz musiał brać cały ciężar gry na siebie. Jak można przeczytać na twitterze Mateusza z naszej redakcji – „Durant tylko 6% minut z zeszłego RS grał bez Westbrooka lub Martina„. Jak myślicie, nieobecność Russella znacząco wpłynie na wyniki zespołu, czy nie?

A to inne wpisy już amerykańskich dziennikarzy na temat obecnej sytuacji zawodnika OKC:

 

 

 

 

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

6 komentarzy

 1. Adrian89 pisze:

  Tygodni nie miesięcy –

 2. klin pisze:

  poza grą 4-6 weeks, a nie miesiecy

 3. znafffca pisze:

  do tego bez Martina więc można się spodziewać że Durant będzie miał średnia <30 Może Lamb na tym skorzysta bo jeżeli on się nie rozkręci to z Westbrookiem i Kevinem daleko nie zajadą

 4. znafffca pisze:

  jeżeli Lamb się nie rozkręci w tym czasie to thunder powinni bardzo odczuć brak Martina

 5. Adam Wiśniewski pisze:

  Heh sorki, oczywiście, że tygodni.

 6. Cosmo111 pisze:

  czyli Durant królem strzelców…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *