LeBron i Savannah oficjalnie małżeństwem

Tak jak mówiły od jakiegoś czasu plotki – LeBron James Savannah Brinson wzięli w sobotę ślub. Ceremonia odbyła się w hotelu Grand Del Marin w San Diego. Miał on pomieścić 200 gości, w tym skład Heat czyli Dwyane Wade, Ray Allen, Chris Bosh, Pat Riley, i trener Spoelstra. Pojawili się też Carmelo Anthony i Chris Paul. Na ślubie najlepszego koszykarza na świecie nie mogło zabraknąć jednego z najlepszych przyjaciół LeBrona, czyli Jay’a Z i oczywiście jego żony Beyonce. Jak można było się spodziewać raper i piosenkarka zagrali koncert wykonując piosenkę „Crazy In Love”. Z artystów muzycznych był też tam Ne-Yo, który także miał szansę stać za mikrofonem.

Na imprezie podobno zabronione było posiadanie komórek. James jak widać nie chciał pokazywać całemu światu co się działo w środku.

James i Brinson są razem od szkoły średniej i mają dwójkę dzieci. Pierwszego stycznia w noc sylwestrową 2012, LeBron oświadczył się swojej teraźniejszej żonie. Po nieco ponad półtora roku są pełnoprawnie małżeństwem.

Tak przygotowywali się do przyjęcia D-Wade i Chris Bosh.

io

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

1 Odpowiedź

  1. HSCM pisze:

    Pani Boshowa lepsiejsza :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *