Video: Poczuj się jak zawodnik Harlem Globetrotters

Jonte „Too Tall” Hall przy okazji jednego z meczów Harlem Globetrotters miał założoną specjalną kamerę, która była tak zamocowana, aby każdy miał wrażenie, że sam jest na boisku. Bardzo ciekawa inicjatywa, coś w stylu Google Glass, które z zawodników NBA miał już Victor Oladipo i Roy Hibbert.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

1 Odpowiedź

  1. KuTi pisze:

    Nie wiem jak się grało z taką kamerką, ale bardzo chętnie oglądałbym z tej perspektywy mecze NBA. Śledzenie swojego ulubionego zawodnika z jego oczu musi być naprawdę elektryzujące. Marzę o takim czymś. Każdy z nas mógłby się utożsamiać z zawodnikami. Po prostu cud miód malina. Ciekawe czy bd kiedyś takie coś, że każdy z zawodników bd miał taką kamerkę, która nie była by wgl. wyczuwalna. Moje nowe marzenie. Czyli oglądać mecze NBA z oczu zawodnika :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *