ALex Len chce być gotowy do gry pod koniec września

Tegoroczny debiutant w składzie Phoenix Suns, Alex Len ma nadzieję, że uda mu się wrócić do pełni zdrowia jeszcze przed obozem przygotowawczym swojej drużyny, który został zaplanowany na koniec września.

Len pod koniec zeszłego sezonu przeszedł zabiegi chirurgiczne obu swoich kostek i aktualnie jest w trakcie rehabilitacji.

– Mam jeszcze dwa tygodnie rehabilitacji, a potem wracam do ćwiczeń na 85-90 procent. Wrócę na obóz przygotowawczy i będę gotowy do sezonu – mówił z przekonaniem młody podkoszowy popularnych „Słońc”.

– Staram się skupić na innych rzeczach, niż moja kontuzja. Uczę się gry, ponieważ pojawiło się dużo nowych rzeczy, które muszę przyswoić jak np. trochę inne zasady. Lekarze ciągle mi powtarzają bym się nie martwił. Wszystko jest świetnie. Czuję się teraz dobrze, nie ma żadnego bólu i to daje mi powody do optymizmu – zakończył Len.

Damian Suchan

Od dziecka chciał być jak Allen Iverson, ale zabrakło mu mentora w typie Larry'ego Browna. Od Iversona różni go jednak zamiłowanie do rozdawania asyst. Wychodzi z założenia, że efektowna asysta jest lepsza od każdej ilości punktów. Wielki fan Philadelphi 76ers i koszykówki totalnej w wykonaniu Miami Heat. Czasem coś napisze i ma nadzieję, że ktoś to przeczyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *