63 punkty Kevina Duranta vs. 44 Jamala Crawforda

W naszej zakładce multimedia mogliście zobaczyć dziś 58 punktów Spencera Hawesa. Imponujący wyczyn, szczególnie, że zawodnik nie chwali się dużą popularnością w NBA. W tym samym spotkaniu brał też udział nie kto inny jak KD. 

Nie jest niespodzianką, że Kevin Durant uczestniczy, jak co roku, w pokazowych meczach w czasie off season. Nie jest także zbytnim zaskoczeniem to, że KD rzuca na tego typu meczach mnóstwo punktów. Jego przeciwnikiem był Jamal Crawford, który też potrafi pokazać co umie.

Zawodnicy spotkali się w Seattle, gdzie rozgrywane było spotkanie „Jamal Crawford Pro Am”. Durant oddał w tym spotkaniu 62 rzuty i spędził na boisku równe 50 minut. Po grze dziękował fanom z jego dawnego miasta:

„Chcę tylko powiedzieć, że za wami tęskniłem. Dziękuję za ciepłe powitanie. Nie mogę się doczekać aż wrócę tu ponownie.” Mówił KD.

 

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *