„Young Hollywood” przeskakuje Griffina

Jeden z najlepszych zawodników pakujących piłkę do kosza z poza NBA, miał okazję ostatnio zapoznać się z Blake’m Griffinem, który też potrafi robić efektowne wsady. Haneef Munir, bo o nim mowa, znany również jako „Young Hollywood”, z łatwością wykręca wsady, którzy tylko nieliczni są w stanie zrobić. Jeszcze jedno – ma tylko 180 wzrostu (5’11 stóp, niektóre źródła podają nawet 5’10), a potrafi dosłownie pocałować obręcz. 

 

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=9oD64GQIN8k&w=585]

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=bQBabLlVrqQ&w=585]

Imponujące prawda? Nie miało być jednak o jego potężnym wyskoku, a wsadzie jaki wykonał kilka dni temu przy okazji imprezy organizowanej przez Jordan Brand pod nazwą „Lift Off”, na której musiał pojawić się oczywiście Blake Griffin, który reprezentuje Jordana.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=xE0SsEDhDbY&w=585]

Tak, gość który mierzy 1.80 metra przeskoczył zawodnika, który ma 208 centymetrów wzrostu. Pomyśleć, co by się robiło, gdyby tylko posiadało się taki wyskok…

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

2 komentarze

  1. NBAfan pisze:

    A ja cieszyłem się jak głupi gdy pierwszy raz na sali doskoczyłem do obręczy :).

    • Adam Wiśniewski pisze:

      Ja na początku wakacji pierwszy raz zapakowałem, można domyśleć się jaka była moja radość heh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *