Irving szczęśliwy z bycia zawodnikiem Cavs

LeBron James był dla kibiców w Cleveland niezwykle wielką gwiazdą, lecz od jego odejścia minęło już trochę czasu a Cavaliers potrzebują lidera tego samego kalibru, co LBJ. Obecnie najlepszym graczem w tej drużynie jest Kyrie Irving, któremu za niedługo wygasa umowa.

Pytanie brzmi, czy młody rozgrywający chciałby wiązać swoją przyszłość z zespołem z Ohio, czy jednak wolałby szukać miejsca dla siebie w innej drużynie. Play-maker Cavaliers w przyszłym roku w ofercie otrzymałby 5-letni kontrakt, dzięki któremu zarobiłby łącznie 80 mln$.

Irving spytany o swoją przyszłość odpowiedział:

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

“Right now I’m a Cavalier. This is where I am. All that future stuff, I’m not really worried about,” Irving said. “I’m living in the moment right now and I’m just trying to get better with the teammates I have now and make the playoffs for Cleveland. That’s the only thing I can do right now is give it my all as it stands right now and that future stuff, I’m not really worried about it.”

Jeśli przyszłego lata, 21-letni zawodnik Cavs nie zdecyduje się na przedłużenie kontraktu, po sezonie 2014/15 zostanie on zastrzeżonym wolnym agentem.

W ubiegłych rozgrywkach, Kyrie zdobywał średnio 22.5 punktu, 3.7 zbiórki, 5.9 asysty oraz 1.5 przechwytu.

Mateusz Musiał

Fan NBA od 2010 roku. Najbardziej oddany jest młodym zespołom takim jak Clippers. Wierny fan Chrisa Paula i Derricka Rose'a. Mimo niższego poziomu często bywa na meczach PLK. Miłośnik serii gier NBA 2K.

3 komentarze

  1. El Hasioco pisze:

    Emm, coś tu jest nie tak ;) „Kyrie zdobywał średnio 22.5 punktu, 3.7 zbiórki, 5.9 asysty oraz 1.5 asysty.”

  2. hades pisze:

    Ale nie osiagnie nic wielkiego z tym klubem, Lebron o tym wiedział i odszedł bo chciał wygrywac i to było widac jak sie Cavs staczaja teraz maja dobrą pake o playoffy powinni powalczyc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *