Terrell Harris zawieszony na pięć spotkań

portland trail blazersNBA podała dzisiaj w dość lakonicznym komunikacie, że zawodnik Portland Trail Blazers – Terrel Harris został zawieszony na pięć spotkań za złamanie zasad dotyczących używania środków niedozwolonych.

Harris jest nowym graczem w PTB pozyskanym z Hornets/Pelicans w ramach trójstronnej wymiany na mocy której do Oregonu przeniósł się Robin Lopez. Inni gracze, którzy uczestniczyli w tej wymianie to obrońca Tyreke Evans i rozgrywający Greivis Vasquez.

25-letni obrońca ma za sobą dwa lata gry w NBA. Przez półtora sezonu sporadycznie występował w barwach Miami Heat przez których został zwolniony w styczniu 2013. Później przez krótki czas grał w D-League by otrzymać szansę z Nowego Orleanu.

Zawieszenie obowiązuje w spotkaniach sezonu zasadniczego. Dokładne powody kary nie są znane.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

1 Odpowiedź

  1. GPRbyNBA pisze:

    nie znam aktualności jednak jeśli to po prostu trawka to spoko. Jeśli jednak to środek dopingujący to kara śmiesznie niska. Chyba jednak to trawka. Za koke dostał by więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *