Robinson wybiera numer

Denver Nuggets

Jak już wiecie Denver Nuggets podpiszą na dniach kontrakt z Nate’m Robinsonem (więcej pisał o tym Mateusz wczoraj). Sam zawodnik już zdążył podziękować miastu Chicago jak i całej organizacji Bulls za poprzedni sezon, który spędził w ich barwach.

Teraz integruje się z fanami swojej nowej drużyny, a zaczyna od pomocy przy wybraniu nowego numery z którym Nate miałby grać. Opcjami są #5 i #10.

ydmdupd

Źródło – Instagram zawodnika

Osobiście doradziłbym numer 10 dla Nate’a, a wy?

Robinson odwiedzi już szóstą drużynę w swojej karierze. Grał już w Knicks, Celtics, Thunder, Warriors i Bulls. Za czasów reprezentowania Nowego Jorku miał incydent z graczami właśnie Denver. Myślę jednak, że organizacja już zapomniała o całym zdarzeniu i będą zadowoleni z korzystania z usług niskiego, lecz skocznego zawodnika.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

5 komentarzy

 1. zdzichuspodbloku pisze:

  J.R był Nuggets teraz w Knicks,
  Nate był w Knicks a teraz w Denver.
  Raczej bójki już nie będzie, bo chyba stracili młodzieńczą buńczucność :D

 2. Mietek Wiercipięta pisze:

  5

 3. PB94 pisze:

  5 jest moim zdaniem lepsza. Ta „dycha” do niego nie pasuje.

 4. GPRbyNBA pisze:

  To ile w końcu będzie zarabiał? Bo takiej informacji (mimo wszystko ważniejszej niż numer na koszulce) zdaje się nie podaliście.

  • melo15 pisze:

   2 mln $ za sezon kontrakt na 2 lata z tym że 2 rok to opcja grcza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *