Jeff Teague podpisze umowę z Bucks?

bucksJeff Teague, zastrzeżony wolny agent Atlanta Hawks, ma zamiar według źródeł stacji ESPN podpisać ofertę kontraktu z Milwaukee Bucks. 

Umowa ma obowiązywać przez 4 lata, a rozgrywający miałby według niej zarobić 32 mln $. Zastrzeżenie w jego przypadku działa na korzyść dotychczasowego klubu, który po złożeniu podpisu będzie miał trzy dni na wyrównanie oferty i ew. zatrzymanie gracza u siebie.

Gdyby jednak tak się nie stało, to 25 letni gracz ponownie będzie występował w drużynie Larry’ego Drew. To właśnie osoba poprzedniego szkoleniowca Hawks, a także niemożność sprowadzenia do zespołu prawdziwej gwiazdy (ATL liczyli na Howarda lub Paula) w obliczu odejścia Smitha i wcześniej Johnsona sprawiły, narastające niezadowolenie rozgrywającego.

Zaoferowanie umowy Teague’owi i sprowadzenie Luke’a Ridnoura z Timberwolves jednoznacznie sugerują, że Bucks mają zamiar pożegnać się z  Brandonem Jenningsem.

W poprzednich rozgrywkach Teague notował średnio 14.6 ppg, 7.2 apg i 2.3 rpg.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

5 komentarzy

 1. Krzychair pisze:

  8 baniek za sezon… nie za dużo jak na niego? trochę mam wrażenie, że zespoły przepłacają

 2. mikrofalowka pisze:

  Tak! Jeśli się nie uda przekonać Jenningsa (a prawdopodobnie się nie uda) to wtedy Jeff musi przyjść obowiązkowo! Jeszcze do tego Neal i Milwaukee będą mieć już ekipę pozwalającą im walczyć o PO.

 3. Anty pisze:

  Przciętny grajek, przeciętnego klubu. Bez szału.

 4. bargnani7 pisze:

  Teague-Mayo fajny backcourt. Problem w tym, że Teague’a tak samo jak i Pachulię ostro przepłacili i takimi ruchami bardziej się grzebią niż wybijają ponad przeciętność.

 5. Wi-Fi pisze:

  A Atlanta Hawks,będzie miała dość zawodników,aby wystawić chociaż pierwszą piątkę w przyszłym sezonie ? :) Bo na razie to się wszystkich pozbywają……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *