150 tysięcy dolarów kary dla Houston Rockets

rockets-logo
Houston Rockets zostali ukarani przez ligę grzywną w wysokości 150 tysięcy dolarów. Powodem takiej kary były komentarze dotyczące Dwighta Howarda, w trakcie jego przenosin do Teksasu.


W ostatni piątek Howard przeniósł swoje talenty do Rockets. Generalny menadżer klubu – Daryl Morey wieczorem, tego samego dnia, udzielał wywiadów dla miejscowych mediów. Mówił o całym procesie rekrutacji i sprowadzania zawodnika do ich miasta. Trener Kevin McHale również dyskutował na temat „Supermana” w czasie trwającej ligi letniej w Orlando.

Kluby od dziś mogą oficjalnie podpisywać kontrakty z zawodnikami. Od tego dnia jest też ustanowione salary cap na sezon 2013/14, które wynosi $58.679 milionów. Dla porównania w ubiegłym sezonie salary cap wynosiło$58.044 milionów.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

3 komentarze

  1. Bart pisze:

    Błąd w tytule. Dolarów:-)

  2. pawko pisze:

    oraz mały błąd w wartościach salary. pozdro

  3. Adam Wiśniewski pisze:

    Tytuł poprawiony, dzięki, a co do wartości salary – skopiowałem je ze strony nba.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *