Kobe chce być nauczycielem dla Howarda

Los_Angeles_Lakers_Alternate_Logo

Dwight Howard w najbliższych dniach powinien ogłosić całemu światu w jakim klubie będzie grał. Według mnie największe szanse mają Lakers i Rockets. Drużyna z Houston jako pierwsza spotkała się z Dwightem, aby przekonać go do gry dla nich, Lakers byli po nich.

Kobe Bryant rozmawiał z centrem na różne tematy, ale głównie wmawiał mu, że może nauczyć go jak wygrywać, nauczyć „jak to się robi”.

 „Musisz być nauczony jak to robić na początku. Ja wiem jak to robić, uczyłem się od najlepszych – zawodników, którzy wygrywali mistrzostwa wielokrotnie.” Mówił na wtorkowym spotkaniu Bryant. „Zamiast próbować robić rzeczy na swój sposób, po prostu słuchaj, ucz i dostosowuj się. Musisz nauczyć się jak to robić”. Zakończył Kobe.

„Black Mamba” wie, że jeśli Dwight zdecyduje się zostać w LA, to za około 2 lata będzie głównym zawodnikiem tej drużyny i będzie pełnił taką samą rolę, jak teraz Bryant. Kobe zapytany przez dziennikarza ESPN, czy chce, aby Howard został w Lakers odpowiedział, że tak, ale to musi być jego decyzja. KB twierdzi, że na spotkaniu nie namawiał Dwighta, tylko mówił mu jak jest. „Ostatnią rzeczą, której chcesz to przekonywać zawodnika, który nie chce tu być”. Mówił Kobe.

Nie wiadomo jeszcze kiedy po kontuzji Achillesa powróci gwiazda LAL. Opcją jest nawet okolica grudnia. Do tego czasu ktoś będzie musiał utrzymywać drużynę w wyścigu do playoffs – tu przyda się Dwight.

Zobaczcie jeszcze co myślą o przedłużeniu kontraktu Howarda z Lakers fani tej drużyny:

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

12 komentarzy

 1. Maciek_B pisze:

  Obawiam się, że Howard(czyt.atleta z duszą dziecka) nie chce się uczyć. Po prostu wybierze gotową opcję, czyli Rockets

 2. Lanfaust pisze:

  Zamiast próbować robić rzeczy na swój sposób, po prostu słuchaj, ucz i dostosowuj się. Musisz nauczyć się jak to robić”.

  Buahahahahahahaaaaa

 3. aaa pisze:

  Jestem ciekaw czy kretyn Bryant jest świadom tego, że w momencie wypowiadania tych słów przekreślił swoją szansę na ostatnie mistrzostwo w karierze

 4. Yao pisze:

  hahah na bank nauczy go więcej niż Hakeem :D Pozdro :)

 5. ZuySukinkot pisze:

  Saga trwa…

 6. LBJ pisze:

  Nie wiem czego nie rozumiecie idioci. I nie wiem czym niby go zniechęcił??? Tym ze go czegoś nauczy?! Mnie by to zachęciło a nie odwrotnie !

  • eaeaeaeaea pisze:

   Myślisz że nie ugodziło to w dume Dwighta? 27-letni center z wieloma osiągnięciami, a Kobe mówi że nauczy go wygrywać. Tymi słowami prawdopodobnie Kobe skreślił możliwość zostania D12 w Los Angeles.

 7. Daro pisze:

  a co takiego nieprawdziwego powiedział mu Kobe?

 8. Dominik pisze:

  Kobe mógłby mu go podszkolić w grze w trumnie. Serio.

 9. Tomek pisze:

  Howard to jest tępak i tyle od początku kariery.

 10. Paweł pisze:

  Kobe chyba zapomniał jak sam się zachowywał na początku kariery (albo przez cały czas jej trwania).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *