Tony Allen zostaje z Grizzlies

Mimo zainteresowania ze strony kilku innych klubów ligi najlepszy obwodowy defensor Memphis Grizzlies postanowił zostać na kolejne cztery lata w Mieście Elvisa. Tony Allen mimo zmiany trenera z Lionella Hollinsa na Dave’a Joergera zamierza swoją karierę kontynuować w barwach dotychczasowego pracodawcy.

31-letnim Allenem – mistrzem NBA z 2008 roku – najbardziej zainteresowali się New York Knicks (ponadto wszedł on w orbitę zainteresowań Clippers czy Nuggets a na jego usługi liczono również wśród Blazers i Bucks) ale nie byli oni w stanie przebić czteroletniej oferty Grizzlies, oscylującej wokół 20 mln USD.

Tym samym obrońca notujący w poprzednich rozgrywkach 8.9pkt i 4.6zb – po trzech latach gry w Memphis, najprawdopodobniej spędzi kolejne cztery w szeregach Grizzlies. Nie trzeba podkreślać, iż pozostawienie Allena w składzie Miśków było klubowym priorytetem czwartej drużyny NBA poprzedniego sezonu. Pytanie czy Memphis Grizzlies zamierzają jeszcze wzmocnić rotację, o wartościowego shootera?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *