Bucks bliscy pozyskania dwóch strzelców

Nowy trener, nowe pomysły i co ważne – nowe porządki – w Milwaukee. Jak wiemy z zespołem swojej umowy nie przedłuży Monta Ellis a wietrzny klimat Chicago wybrał Mike Dunleavy. Dziś też okazało się, że John Hammond nie zamierza dłużej przyglądać się sytuacji na rynku i przy pasywnej taktyce niektórych klubów sam wkroczył do akcji.

Manager Kozłów i zarazem nowy przełożony Larry’ego Drew szybko zamierza zamknąć skład na pozycjach obwodowych a swoje pierwsze działania skierował w stronę Brandona Jenningsa, w celu zatrzymania go w Wisconsin.

Hammond przede wszystkim dopiął wymianę z Clippers, pozybywając się JJ Redicka, podpisującego niemałą umowę na trzy lata, wartą 27mln USD. Po zwolnieniu miejsca przez shootera i przy pewnym odejściu Ellisa ‚GM’ Bucks szybko skierował swoje zainteresowanie w stronie O.J. Mayo. Ex już gracz Mavericks notował w poprzednich rozgrywkach średnie 15.3pkt i 4.4as i wg doniesień Adriana Wojnarowskiego może parafować wieloletnią umowę z Kozłami jeszcze tej nocy.

Z kolei drugim nazwiskiem na liście życzeń pary Drew-Hammond – mającym zastąpić ochodzącego Dunleavy’ego Jr. – ma być Kyle Korver. Ex gracz Hawks, Bulls, Jazz i Sixers był już jedną nogą wśród Nets, ale ostatecznie nie dał się namówić na grę na Brooklynie byłemu koledze z Utah – Deronowi Williamsowi (przy parze Johnson – Pierce ciężko byłoby Korverowi przebić się w rotacji). Korver ma podpisać trzyletnią umowę z Bucks wartą 20 mln USD. Co ciekawe rekordzistą pod względem kolejnych meczów z celną trójką wśród Hawks interesują się również wicemistrzowie NBA – S.A. Spurs.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *