Wade poszedł na studniówkę ze swoją fanką

Źródło - Instagram zawodnika.

Źródło – Instagram zawodnika.

Dwyane Wade, który wraz ze swoją drużyną czeka na wyłonienie się zwycięzcy z serii Indiana Pacers – New York Knicks, dostał ostatnio zaproszenie od dziewczyny z lokalnej szkoły na studniówkę. Ku jej zaskoczeniu, Dwyane się zgodził.

Co ciekawe, nie było to typowe zaproszenie. Dziewczyna o imieniu Nicole Muxo wstawiła na youtube filmik, który zawierał zaproszenie D-Wade’a na bal. Już wcześniej w tym roku próbowała skontaktować się z dwukrotnym mistrzem NBA, aby przyszedł na jej „domówkę”. To się jednak nie udało, ale Nicole się nie poddała.

Filmik obejrzało ponad 7.5 tysięcy ludzi i jednym z nich musiał być Wade. Znów okazał się być interesującym się i dbającym o swoich fanów. Nic go to nie kosztowało, Miami i tam ma teraz przerwę, a dziewczyna zapamięta ten wieczór do końca życia.

Źródło - Instagram zawodnika

Źródło – Instagram zawodnika

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

11 komentarzy

 1. Sadevrian pisze:

  Uwielbiam takie akcje :) Wade zawsze lubił zaskakiwać a Nicole w siódmym niebie . Usa = u nas taki koszarek czy ktoś nigdy by na to nie poszedł – za duże gwiazdy

  • aeaeae pisze:

   A kto by chciał iść z Koszarkiem na studniówkę ? Od tego trzeba zacząć…

 2. devitto pisze:

  ciekawe czy znowu założył garniak w komplecie ze spodniami do kostek :P

  • tytan pisze:

   hehe te nowe trendy modowe Wade’a mnie ostatnio rozbroiły. Jak to zobaczyłem to padłem. Przewraca im się w głowach od tego bogactwa, U nas bieda i przez to normalność :)

 3. Barzay pisze:

  też bym z nią poszedł

 4. Wałek pisze:

  Co poruchał to jego…

 5. hiehie pisze:

  ciekawe, czy jakby nie była ładna, tylko wyglądała jak typowa amerykanka, to też by poszedł…

 6. GPRbyNBA pisze:

  Z byle paszkwilem by nie poszedł a z taką to aż miło :-)
  taka prawda niestety

 7. Sadevrian pisze:

  a który z was by w ogóle poszedł jeśli by was zaprosił paszkwil ? Poza tym jeden z najlepszych koszykarzy = wielkie powodzenie u kobiet. Więc jakby nie patrzeć poświęcił swoj czas dla fanki – tak z dobrego serca.

 8. Guti pisze:

  Mga, fajnie ze Wade cos takiego zrobil:) respekt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *